Bedelli Askerlikte Kredi Faiz Oranları ve Miktarları, Karşılaştırmalı Tablolar

Hepimizin gözü kulağı bedelli askerlikte, çıktı çıkacak, ne zaman çıkacak, bu soruların cevapları biraz netleşti. Hepimizin de duyduğu üzere bedel olarak 15.000 TL alınması bekleniyor. Peki bedelli askerlikten faydalanmak isteyenler 15.000 TL’ yi kredi çekerek ödedikleri taktirde aylık ne kadar taksit ödeyecekler, faiz oranı ne olacak, kaç ay vadede ödeyecekler, en düşük faizi hangi bankalar vermekte, yazımızda tüm bu sorulara karşılaştırmalı olarak cevap vereceğiz.

Hesaplamalara başlamadan önce şunu söylemekte fayda bulunmaktadır; bedelli askerlik yasalaştığı zaman bankaların bedelli askerlik için kredi kampanyaları yapması beklenmektedir.  Biz yazımızda güncel tarih olan 24.07.2018 tarihi güncel banka faiz kredi oranlarını kullanacağız.

 

İlk Örneğimiz Devlet bankası olan Ziraat Bankası Olsun;

Bedelli askerlik tutarı 15.000 TL için;

 12 Ay vade için;

Aylık 1.418,74 TL den 12 ay toplamında 17.024,88 TL geri ödemede bulunacaklar.

 

24 ay vade için;

Aylık 793,43 TL den 24 ay toplamında 19.042,32 TL geri ödemede bulunacaklar.

 

36 ay vade için;

Aylık 588,87 TL den 36 ay toplamında 21.199,32 TL geri ödemede bulunacaklar.

 

İkinci Örneğimiz özel bir banka olan İNG Bank olsun;

Bedelli askerlik tutarı 15.000 TL için;

12 Ay Vade için

24 Ay Vade için

36 Ay Vade için

Üçüncü örneğimiz İŞ BANKASI olsun;

Bedelli askerlik tutarı 15.000 TL için;

12 ay vade için;

24 ay vade için;

36 Ay Vade İçin

Son örneğimiz ise QNB Finansbank En Para olsun;

Bedelli askerlik tutarı 15.000 TL için vade seçenekleri;

Yukarıda yapılan hesaplamalarda (En para hariç) kredi masrafı ve sigorta prim tutarları benzeri masraflar dikkate alınmamıştır!!! Bedelli askerlik için kredi çekerken bu tür masraflarında olacağını bilmenizde fayda görülmektedir.

Siz değerleri okurlarımız, sizlerde bulduğunuz banka kredi faizlerini ve tutarlarını aşağıda yazımıza yorum olarak paylaşabilirsiniz. Böylelikle bedelli askerlik için kredi çekmek isteyen okurlarımız sizin tavsiyelerinizden yararlanmış olacaklardır.

Yazımızdaki faiz oranları 24.07.2018 tarihine aittir. Siz değerli okurlarımız faiz oranı güncellemelerini yorum olarak aşağıya yazarsanız bizde buradan güncelleme yapabiliriz.

 

 

Keywords: Bedelli askerlik ne zaman çıkacak, bedelli askerlik ne kadar, bedelli askerlik kaç gün, bedelli askerlik 15.000 TL kredi, 15000 tl kredi en uygun hangi banka, bedelli askerlikte en uygun krediyi hangi banka veriyor, bedelli kredisi, bedelli ihtiyaç kredisi, bedelli askerlik için kredi çekmek, bedelli askerlik için kredi faizleri, bedelli askerlik en düşük faiz, hangi banka, ziraat bedelli askerlik kredi, iş bankası bedelli askerlik kredi, ing bank bedelli askerlik kredi, enpara bedelli kredi, qnb Finansbank bedelli kredi, bedelli askerlik 12 ay ne kadar öderim, bedelli askerlik 36 ay ne kadar öderim, bedelli askerlik 24 ay ne kadar öderim, onbeşbin tl kredi, bedelli kredisi en ucuz hangi banka, bedelli askerlik kredi faiz oranları, bedelli askerlik, banka, vade, faiz

Yorum Yazınız

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.