SelfHukuk

Selfhukuk hukuki, idari, finansal ve ekonomik konularda konunun uzmanı kişiler tarafından hazırlanan yazı ve makalelerin ücretsiz olarak kullanıcılara sunulduğu bir web sitesidir.

Sitenin Amacı

Sitenin amacı hukuki, idari, finansal ve ekonomik konularda konunun uzmanı kişiler tarafından yayınlanan yazı/makalelerin kullanıcıları ile buluşması ve  güncel olaylar ile doğru bilgilerin takipçilere ulaştırılmasıdır.

Sitemiz Ücretli midir?

Sitemizde yayınlanan yazılar, makaleler veya bilgiler için Selfhukuk kesinlikle kullanıcılardan HERHANGİ BİR ÜCRET TALEP ETMEZ! Sitemiz kesinlikle ücretsiz olup kullanıcılara ihtiyaçları olan bilgileri hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılması hedeflenmektedir. Okurlarımızdan  herhangi bir avukat veya danışmanlık talep etmemeye özen göstermeleri rica olunur, bu talepler sitemiz tarafından dikkate alınmayacaktır.

Selfhukuk

Beklenti

Bu siteden beklentimiz konusunda uzman kişilerin yayınladıkları yazı/makalelerin kullanıcılarına hızlı bir şekilde ücretsiz olarak sunulmasıdır. Sitemizin amacı doğru bilginin doğru zamanda ve konusunda uzman kişiler tarafından okuyuculara ulaştırılmasıdır. Sitemizde yazı yazmak isteyenlerin talep etmeleri halinde isim ve iletişim bilgileri de yazıların altında paylaşılacaktır. Sitemizin beklentisi hukuki, idari, finansal ve ekonomik konularda yazılan yazıların arama motorlarında ilk sıralarda kullanıcıların karşısına çıkacak kalitede ve nitelikte bulunması ve bu tür yazıların sitemizde  yayınlanmasıdır.

Teşekkür

Sitemizi ziyaret eden, yazılarımızı okuyan, yazılarımıza yorum yapan, yazılarımızı beğenen ve yazılarımızı paylaşan tüm okurlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Selfhukuk web sitesi yönetimi

Selfhukuk Admin Facebook Linki